Ashley on "The Apparition"

24. března 2010 v 18:28 | Evelyn |  Interwies AG
By Evelyn
Pro fanoušky tvrdých hororů není Twilight saga to pravé ořechové, ale nemůžeme popírat to, že je film populární - stejně jako mladé herecké obsazení. Ashley Greene, která hraje Alici z upírského klanu Cullenů, pokračování Eclipse uvidíte již v létě, ale 23-letá herečka se také účastní dalšího non-Twilight projektu, včetně mimořádného hororu The Apparition.

Greene byla na SXSW a mluvila s Cinematical o tom filmu. "The Apparition je něco co právě natáčím," řekla. "Tento týden jsme se právě vrátili z Německa. Natáčeli jsme tam asi dva měsíce v Babelberg Studiu a před týdnem jsme znovu začali natáčet v LA. Je to psychologický thriller, který ukazuje na tyto dvě postavy, Kelly a Bena, které hrajeme já a Sebastian Stan. Jsme pár, který je pronásledován nadpřirozenou silou a musíme zjistit co ta věc chce."


"Chceme aby to bylo povznesené a strašidelné, něco jako Poltergiest, takže jsem vážně nechtěla, aby Kelly byla jedna z těch vylekaných, hloupých holek v hororech. Dívala jsem se na filmy jako The Strangers, nejděsivější část v tom filmu je, že ti lidé dělají všechno co byste dělali vy a vy chcete, aby je dělali, jenomže ty věci se počád dějí. Tohle je přesně to, co jsme chtěli udělat, protože je to strašidelné."

Greene je velmi vděčná za všechny ty dveře, které se jí díky Twilight otevřely, ale nechtěla být zaškatulkována jako ječící královna. "Přemýšlím o The Apparition, OK je to hororový film. Opravdu chci jít touhle cestou? Protože Twilight není tak úplně horor, je označený jako film o upírech. Takže The Apparition je hodně vzdálené od klasických hororů, stejně jako ty mě chceš uvolnit, protože já chci být součástí toho projektu. Twilight mi dal hodně příležitostí a dostal mě do pozice, kde můžu říct, "Ne, nechci dělat tento film, chci dělat tamten a taky ho budu dělat." Jsem ve velmi dobré pozici."
agreene.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aduska Aduska | Web | 24. března 2010 v 19:01 | Reagovat

V Twilight je výborná :)

2 jess jess | Web | 24. března 2010 v 20:12 | Reagovat

to jo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama