Interwies EW

Emma Watson se rozešla s přítelem a už má novou lásku

16. března 2010 v 16:03 | Evelyn
Možná je to drb možná ne, ale Jaye nemám ráda takže z toho nějak smutná nejsem :D
By Evelyn

Vztah Emmy Watson nepřežil test výdrže na dlouhou vzdálenost. Představitelka čarodějnice Hermiony začala studovat Brownovu univerzitu v USA a na svého britského finančníka neměla už tolik času. Po dvou letech se proto s Jayem Barrymorem rozešla, údajně se odcizili. Hereččina kamarádka ale prozradila, že za vším je charismatický Španěl.

Zatímco s Jayem trávila Emma čas pouze na telefonu, prázdné místo vedle ní rychle zaujal spolužák Rafael Cebrian. Španělský hudebník je prý také pravou příčinou, proč se Emma s Jayem rozešla.

"Emma a Jay měli poslední měsíce problémy, a když Emma začala studovat na Brownově univerzitě a do jejich vztahu navíc vstoupil Atlantik, tuhle těžkou zkoušku prostě nepřežil," uvedla kamarádka Watson pro britský Mail On Sunday.

Spolužáci mladé britské herečky jsou svědky faktu, že ona se od Rafaela téměř nehne.

"Emma strávila s Rafaelem spoustu času, jsou vlastně nerozlučnou dvojkou. Rafael navíc patří do studentské divadelní skupiny Production Workshop. Hraje s nimi divadlo od chvíle, co přiletěl do USA. A Emmu do tohoto spolku přivedl. Teď ji obsadili do Čechovových Tří sester. Emma je trochu nervózní z toho, jaká na jevišti bude, ale hra už je vyprodaná. Tak všichni doufají, že je kritika ocení," dodal zdroj.

*osobnosti+ moje úprava!

Emma Watson jako módní návrhářka

26. února 2010 v 14:08 | Evelyn

Je to starší rEmma a People Treeozhovor, ale nic jiného se neobjevuje :)

Deníky The Daily Mail a Express uveřejnily nový rozhovor s Emmou Watson. V rozhovoru Emma mluví o svých plánech, týkajících se módních návrhů, které stvořila pro teenagerskou kolekci firmy People Tree.
Otázka: Už jsi hrála ve filmech, dělala modelku a teď děláš módní návrhy. Je tohle budoucnost Emmy Watson?
 
 

Reklama